قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم .

  قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟

  قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟,ذکر و دعاهای قبل از خواب,ذکرهایی برای آرامش قبل از خواب,ذکرهای قبل از خواب برای آرامش,ذکرهایی برای ارامش خوابیدن

  اگر قبل از خواب تشویش دارید یا کابوسهای مختلف خواب ر به کام شما تلخ میکند در دین اسلام ذکرهایی جهت آرامش قبل از خواب ذکر شده است.دين بي نظير ما براي اين هم راهي انديشيده است و با دستورالعمل هايي ساده و کم هزينه و بدون عوارض دنيايي از آرامش را به ما ارزاني ميدارد .

  قبل از خواب چه اعمالى انجام دهيم که آرامش كامل داشته باشم؟

  اعمال مستحب فراوان است، شما هر ذكر و دعايى را كه قبل از خواب انجام دهيد نافع است چرا که تنها نام خداست که آرامبخش دلهاست اگر مي توانيد شب‏ها قبل از خواب، دو ركعت نماز و سوره «ملک» را بخوانيد و «زيارت عاشورا» را زمزمه كنيد در كسب آرامش مؤثر خواهد بود. در هر حال شما هر كار مستحبى را قبل از خواب انجام دهيد در كسب آرامش مؤثر خواهد بود. از صلوات غافل نباشيد كه حلّال مشكلات است؛ «دعاى فرج» را زمزمه كنيد و در نهايت در رختخواب كارهاى روزتان را مرور نماييد. هركدام اشتباه بوده سعى كنيد جبران كنيد و به فكر آن باشيد كه ديگر تكرار نشود و يا اگر قابل اصلاح است اصلاح كنيد. خود را به ايزد منان سپرده و گونه خود را بر زمين بگذاريد و بگويد «الهى لا تكلنى الى نفسى طرفة عين ابدا» ؛ خداوندا مرا لحظه اي(چشم بر هم زدني) به خودم وامگذار.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 24 دی 1396 ساعت: 17:56
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123