نایب گرفتن دعا ( آیا میشود ما به جای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com نایب گرفتن دعا ( آیا میشود ما به جای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟) را برای شما عزیزان قرار دادیم .

  نایب گرفتن دعا ( آیا میشود ما به جای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟)نایب گرفتن دعا ( آیا میشود ما به جای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟)

  نایب گرفتن دعا ( آیا میشود ما به جای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟),نیابت دعا,ختم نیابتی,ذکر و دعای نیابتی به جای کس دیگر,حکم شرعی نایب گرفتن دعا,نایب گرفتن از لحاظ شرعی و عرفی,آیا نایب گرفتن ذکر و دعا و ختم تاثیر دارد ؟

  عده ای از هموطنان پیام میدهند و سئوال می پرسند که آیا میشود مابجای کسی دیگری برای رفع مشکلش ختم بگیریم ؟ویا خودمان قصد داریم فلان ختم را بگیریم ولی نمی توانیم ایا میشود نایبی بگیریم که جای ما انجام دهد؟

  در پاسخ باید عرض کنم از لحاظ شرعی مانعی ندارد نایب گرفتن ولی اینکه فکر کنید تاثیری داشته باشد حقیقتا خیر تاثیر چندانی ندارد.
  اولا خداوند متعال دوست دارد تضرع و خشوع بنده ی خود را درطلب حاجت ببیند
  نه اینکه دیگری جای او دعا کند
  همچنین بارها عرض کردم دعا مانند داروست (من اسمه دوا و ذکره شفا)
  ایا بنظر شما میشود شخصی بیمار شود و پزشک برایش دارو تجویز کند ومصرف نکند اما کس دیگری بجایش مصرف کند و درنهایت او درمان شود؟
  ایا میشود بجای کس دیگری دارو خورد؟
  مسلما خیــــــــر
  متاسفانه تازگیها عده ای از افراد بیسواد؛که بویی از علم ختوم و اذکار نبرده اند به افراد ساده لوح میگویند بما پول بدهید تا ما بجای شما نایب بگیریم و نایب جای شما چهله ی زیارت عاشورای ایت الله حق شناس بگیرد و شما حاجت روا بشوید
  واقعا مضحک تر و بی اساس تر ازین حرف وجود ندارد البته و صد البته که گرفتن چهله ی زیارت عاشورا برای حوائج نافعست و هیچ شک نیست که ایت الله حق شناس شخصیتی بزگوار بودند ولی اینکه کسی نایب بگیرد بجای او چهله بگیرند و او حاجت رواشود واقعا اشتباهست.
  در علم ختوم و اذکار و اعداد عجایب و اسراری نهفته است که درک این افراد ازآن ملول است.
  درنهایت یک مطلب بعنوان تجربه ی شخصی خودم و یک نصیحت دلسوزانه بشما عرض کنم تا زمانی یک بنده دل و حساب خود را با خدای خودش صاف نکند و با حضور قلب در درگاه خدا حاضر نشود هیچ ختم ذکر و نایبی و طلسم و لوح و….برایش کارساز نیست حتی اگر عالم ترین شخص به او ذکر و دعا دهد

  منبع : کانال قرآن درمانی

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 15:44
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها