بهترین دعا و ذکر برای رفع بیکاری و یافتن شغل | بلاگ

بهترین دعا و ذکر برای رفع بیکاری و یافتن شغل

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو  و یافتن شغل را برای شما عزیزان قرار دادیم .

 

دعا و ذکر سريع الاجابه برای رفع بیکاری و یافتن شغل,دعاي بسيار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل,ذکر برای رفع بیکاری و یافتن شغل,ذکر قوي و تضميني برای رفع بیکاری و یافتن شغل

 

 

خدای تبارک و تعالی از استغفار به عنوان یک خصیصه مثبت یاد می کنند و می فرمایند : ( وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا

فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکرُوا اللَّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللَّهُ وَ لَمْ یصِرُّوا عَلی ما فَعَلُوا

وَ هُمْ یعْلَمُونَ ) ؛ ( و آنان که چون کار زشتی کنند، یا بر خود ستم روا دارند، خدا را به یاد می آورند و برای گناهانشان آمرزش می خواهند و چه کسی جز خدا گناهان را می آمرزد؟ و بر آنچه مرتکب شده اند، با آن که می دانند [که گناه است ]، پافشاری نمی کنند . )

و در سوره نساء می فرمایند : ( وَ مَنْ یعْمَلْ سُوءاً أَوْ یظْلِمْ نَفْسَهُ ثُمَّ یسْتَغْفِرِ اللَّهَ یجِدِ اللَّهَ غَفُوراً رَحیما ) ؛ ( و هر کس کار بدی کند، یا بر خویشتن ستم ورزد، سپس از خدا آمرزش بخواهد، خدا را آمرزنده مهربان خواهد یافت . )

آیة الله محمدتقی بهجت (ره) در جواب به سؤال فردی که در اکثر کار های خود به مشکل بر خورده بود ، این چنین بیان کردند که : زیاد از روی اعتقاد کامل بگویید: ( أستغفر الله) ، هیچ چیز شما را منصرف نکند غیر از ضروریات و واجبات تا کلیه ابتلائات رفع شود ، بلکه بعد از رفع آن ها هم بگویید ، برای اینکه امثال آن ها پیش نیاید و اگر دیدید رفع نشد ، بدانید یا ادامه نداده اید ، یا آنکه با اعتقاد کامل نگفته اید.

در روایات با هر سه لفظ آمده است که اگر کسی ملازم استغفار باشد یا پیوسته استغفار کرد یا زیاد استغفار نمود ، خداوند او را از هر همّ و غمی رها می کند و از هر تنگنایی راه برون رفت برای وی قرار می دهد و از جایی که گمان نمی برد روزی اش می دهد .
ان شاء الله که بهره گیری از این ذکر ، از مشکلات خارج شده و زندگی سعادتمندی را داشته باشید.

 

لینک کانال دعا و اذکار: https://telegram.me/doagooo

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت: 7:50