ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب فرزند شدن

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب... با عنوان : ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب فرزند شدن بخوانید :

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب فرزند شدن را برای شما عزیزان قرار دادیم .

ذکر و <b>دستورالعمل</b> <b>مجرب</b> <b>ائمه</b> <b>اطهار</b> (ع) <b>برای</b> <b>صاحب</b> <b>فرزند</b> شدن
ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب فرزند شدن

ذکر و دستورالعمل مجرب ائمه اطهار (ع) برای صاحب فرزند شدن,ذکر و دعایی قوی برای فرزند دار شدن,دعایی تضمینی و موثر برای صاحب اولاد شدن,قویترین دستورالعمل از انبیای الهی مخصوص فرزند دار شدن,احادیث و روایات اهل بیت (ع) جهت به دنیا آوردن فرزند

استغفار = اولاد دار شدن

شخصي به آقا امام حسن عسكري عليه السلام عرضه داشت من اولاد دار نمي‎شوم به من راهي نشان دهيد تا صاحب فرزندي شوم.

حضرت فرمودند: استغفار زياد بكن ، آن شخص سال ديگر همراه فرزندش خدمت حضرت رسيد و عرضه داشت آقا جان ، چه رابطه‎اي بين استغفار و فرزند دار شدن هست؟!

حضرت فرمودند: مگر قرآن نخوانده‎اي

« إسْتَغِْرُوا رَبَّكُمْ إنَّهُ كانَ غَفّاراً (10) يُرْسِلِ السَّماءَ عَلَيْكُمْ مِدْراراً (11) وَ يُمْدِدْكُمْ بِأمْوالٍ وَ‌ بَنينَ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ جَنّاتٍ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ اَنْهاراً (12) »

اي مردم به درگاه خداي خود آمرزش طلبيد و إستغفار كنيد ( أسْتَغْفِرُ الله رَبّي وَ اَتُوبُ إليه ) كه او خداي بسيار آمرزنده است تا باران آسمان را بر شما نازل كند و شما را به مال بسيار و فرزندان متعدد مدد فرمايد و باغهاي خرّم و نهرهاي جاري به شما عطا كند. « سوره نوح »

تخم مرغ

آقا امام صادق عليه السلام فرمودند:

هر که فرزند ندارد ، بسیار تخم مرغ بخورد.

« وسائل الشیعه ، جلد 58/17 »

كاسني

آقا امام رضا عليه السلام فرمودند:

بر شما باد بر خوردن کاسنی ، چون مال و فرزندرا افزایش می دهد.

« بحار الانوار »

نسل رو به انقراض

شخصی بنام حارث به آقا امام صادق عليه السلام عرض کرد من از خانواده ای هستم که نسل آن رو به انقراض است و من هم فرزندی ندارم.

حضرت فرمودند : به هنگام سجده این دعا را بخوان:

« رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ وَلیّاً ، رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارثین »

حارث می گوید من آنرا خواندم ، طولی نکشید که دارای دو پسر شدم ، یکی را علی و دیگری را حسین نامیدم. « مکارم الاخلاق ، ص 225 »

درمان نازائي با غذا

امروزه بعضي دردها را با غذا درمان مي‎كنند ، در اروپا و آمريكا مراكزي به همين منظور وجود دارد و دانشمندان سالهاست كه در اين مراكز مشغول تحقيق و پژوهش هستند .

در قرآن كريم آمده كه همسر حضرت ابراهيم عليه السلام به فرشتگان گفت : نازا هستم ، اتفاقاً سخن از خوردن گوشت گوساله‎اي كه بريان شده به ميان آمد او خورد و بچه‎دار شد و اسماعيل را به دنيا آورد ، باشد كه علم دنياي آينده چگونگي اثر گوشت گوساله را بر نازائي كه علت مخصوصي دارد معين نمايد .

بازنشر : سایت دعاگو

...
نویسنده : بازدید : 39 تاريخ : پنجشنبه 4 مرداد 1397 ساعت: 4:10