کارشناسی علامت خوک در گنج یابی – رمزگشایی سنگ نگاره خوک در باستان شناسی

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی علامت خوک در گنج یابی – رمزگشایی سنگ ... با عنوان : کارشناسی علامت خوک در گنج یابی – رمزگشایی سنگ نگاره خوک در باستان شناسی بخوانید :

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی علامت خوک در گنج یابیرمزگشایی سنگ نگاره خوک در باستان شناسی را برای شما عزیزان قرار دادیم .

<b>کار<b>شناسی</b></b> <b>علامت</b> خوک در گنج <b>یابی</b> - <b>رمزگشایی</b> سنگ <b>نگاره</b> خوک در <b>باستان</b> شناسی
کارشناسی علامت خوک در گنج یابیرمزگشایی سنگ نگاره خوک در باستان شناسی

کارشناسی علامت خوک در گنج یابی – رمزگشایی سنگ نگاره خوک در باستان شناسی,معنی و مفهوم سنگ خوک در دفینه یابی,آثار و نشانه های سنگ خوک در دفینه یابی,علائم و نشانه های تندیس خوک در باستان شناسی,سنگ نگاره خوک در دفینه نشانه چیست ؟,گنجینه سنگ خوک در کجا پنهان شده است ؟

علامت خوک سنگ در گنج یابی نمادی است هم برای نشان دادن مسیر و در بعضی اوقات هم جهت مخفی سازی دفینه کاربرد داشت . این سنگ نگاره به چند حالت مختلف تعبیر میشه و بستگی به شرایط قرار گیری این سنگ در جاهای مختلف دارد .

اول میپردازیم به معنی اول آن که اگر این سنگ در روی سنگی تختی قرار داشت

و رنگ آن به رنگ اوخرایی یا سیاه بود چه معنی میدهد در این صورت باید

در زیر شکم خوک درزی باشد که اگر موجود بود در شکم آن سنگی قیمتی نمد پیج شده است .

در قسمت دوم اگر این سنگ نگاره روی تخته سنگ و یا زمین بود و رنگ سنگ معمولی و صخره ای بود قضیه متفاوت است و شما باید در جلوی آن به دنبال فرو رفتگی باشید که در مرکز فرورفتگی چاه وجود دارد و دفینه در انتهای چاه در دیواره ای به صورت پلمپ شده که با شکوندن پلمپ راه مشخص میشود که ته این راه به اتاق خطم میشود که معمولا بدون تله نیست که بعد از پشت سر

گذاشتن تله به دفینه دست پیدا میکنید .

و در قسمت سوم اگر خوک به صورت نیمه بود و به صورت تخریبی بود آنگاه معنی آن به طور کل متفاوت است و در این مورد نشان راهی به درون غار است که درب ورودی غار را تخریب کرده اند به طوری که از جلو نمایان نیست و حتما شما باید از کنار آن رد بشید تا بتوانید درب را تشخیص بدهید و به صورت مخفی این درب طراحی شده البته باز است و پلمپ نیست ولی قابل رویت نیست.

بازنشر : سایت دعاگو

...
نویسنده : بازدید : 25 تاريخ : پنجشنبه 4 مرداد 1397 ساعت: 4:10