ذکر و دستورالعمل قرانی معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مردم

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دعای معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مرد... با عنوان : ذکر و دستورالعمل قرانی معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مردم بخوانید :

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دعای معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مردم را برای شما عزیزان قرار دادیم .

<font color='#ff0000'>ذکر</font> و دعای <font color='#ff0000'>معتبر</font> و <font color='#ff0000'>قوی</font> <font color='#ff0000'>برای</font> <font color='#ff0000'>محبوبیت</font> در <font color='#ff0000'>بین</font> <font color='#ff0000'>مردم</font>
ذکر و دعای معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مردم

ذکر و دعای معتبر و قوی برای محبوبیت در بین مردم,ذکر و دعای قوی مخصوص محبوبیت در میان مردم,دعای سریع الاجایه جهت افزایش محبوبیت,طلسم محبوبیت,ذکر و دعای بیشتر شدن محبوبیت طرف,دعایی قوی و تضمینی جهت محبوب شدن در میان خلایق,بهترین دعای محبوبیت,محبوبیت خلایق,اذکار و ادعیه جهت محبوبیت

نیت کرده و با ایمان خالصانه ذکر شریف و مجرب الْبَصیر را در بین عموم مردم و دوستان بسیار قرائت نماید محبوب و دیده خواهد شد

******************

راه محبوب شدن در قرآن

قرآن کریم راه محبوب شدن بین مؤمنان را بیان فرموده:«مسلّماً کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند، خداوند رحمان محبّتی برای آنان در دلها قرار می‌دهد!». طبق آیه شریفه، عامل محبوبیت در میان دیگران، ایمان قلبی به خداوند و عمل صالح است؛ دعای زبانی هم با توجه به این دو شرط دارای آثار است.

پس آنان که ایمان خالصی نسبت به خداوند دارند و اعمالشان هم اعمالی صالح و برای خداوند است، خداوند برای آنها محبت و دوستی قرار داده و آنان را محبوب دل های دیگران می کند.

راه محبوب شدن در روایات

در برخی از روایات، اعمال و اذکاری برای محبوبیت میان دیگران آمده است، که با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد، اثربخش است. برخی از این احادیث بیان می شود:

امام علی (علیه السلام) می فرمایند:«کسی که در برخورد با مردم از در الفت و محبت وارد شود، مردم دوستدار وی خواهند بود».

امام باقر (علیه السلام) فرموده اند:«بشّاشیّت و گشاده‌ رویی در برخوردهای اجتماعی ، مایه جلب محبت مردم و قرب به خداوند است».

امام صادق (علیه السلام) فرمودند:«هر کس هر روز یا هر شب بر خواندن سوره نجم مداومت کند، در میان مردم مورد ستایش خواهد بود، و گناهانش آمرزیده می‌شود، و مورد علاقه مردم قرار می‌گیرد.»

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی)

...
نویسنده : بازدید : 42 تاريخ : دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت: 4:16