کارشناسی علامت حلقه و دایره در گنج یابی – رمزگشایی علائم و نشانه حلقه در باستان شناسی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی علامت حلقه و دایره در گنج یابیرمزگشایی علائم و نشانه حلقه در باستان شناسی را برای شما عزیزان قرار دادیم .

<font color='#ff0000'>کار<font color='#ff0000'>شناسی</font></font> <font color='#ff0000'>علامت</font> <font color='#ff0000'><font color='#ff0000'>حلقه</font></font> و <font color='#ff0000'>دایره</font> در <font color='#ff0000'>گنج</font> <font color='#ff0000'>یابی</font> - <font color='#ff0000'>رمزگشایی</font> <font color='#ff0000'>علائم</font> و <font color='#ff0000'>نشانه</font> حلقه در <font color='#ff0000'>باستان</font> شناسی
کارشناسی علامت حلقه و دایره در گنج یابیرمزگشایی علائم و نشانه حلقه در باستان شناسی

کارشناسی علامت حلقه و دایره در گنج یابی – رمزگشایی علائم و نشانه حلقه در باستان شناسی,معنی و مفهوم علامت حلقه در دفینه یابی,آثار و علائم حلقه در گنج یابی,تفسیر و رمزگشایی نشانه حلقه و دایره در دفینه و گنج,شکل حلقه و دایره حکاکی شده بر روی سنگ و صخره نشانه چیست ؟,آیا حلقه و دایره نشانه وجود تله است ؟,حلقه نشانه وجود چاه

حلقه: نشانه دفینه نمی باشد. عموما حلقه های تو در تو یا تک حلقه نشانه دفینه نبوده و به معنای تله است. در هنگام کار در آن منطقه مواظب باشید.

نظر دیگر : اگر در دیوار یا هر جای دیگری روی سنگی نقشی از حلقه ها یا خود حلقه باشد نشان این است که در این مکان بیشتر از یک عدد تله بزرگ وجود دارد. شکل حلقه تنها هم می تواند باشد، کنار چند نشانه دیگر نیز می تواند باشد. این را هم نباید فراموش کرد که تله اول خنثی شد احتمال این هست که تله های بعدی فعال شوند. اهمیت و گونه های حلقه را می توانید با توجه به اهمیت منطقه بیابید.

نظر دیگر : حلقه تنها گاها به معنی چاه می باشد.

نظر دیگر : حلقه و حلقه ها : تک حلقه، می تواند نشان این باشد که دفینه در اراضی صاف و ذر زیر خاک می باشد. به دلیل نشانه باید اراضی صاف را جستجو کنید. حلقه های حلقه های به هم پیوسته نیز نشان خطر می تواند باشد و توده های اطراف را تا 1 کیلومتری می تواند نشان دهد. زیر خاک به تعداد حلقه ها اتاق یا مخزن می تواند باشد.حلقه های به هم پیوسته ممکن است نشانه این باشد که اتاق ها به همدیگر راه داشته باشند.

بازنشر : سایت دعاگو

...
نویسنده : بازدید : 24 تاريخ : پنجشنبه 25 مرداد 1397 ساعت: 12:44