ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا | بلاگ

ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای برآورده شدن حاجت ها و مستجاب شدن دعا در محضر خداوند پیش از اینکه دعا کنید از نامهای زیبای خداوند کمک بگیرید که بسیار معجزه می کند .

ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا
ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا

ذکر هشت اسم از اسم های اعظم خداوند قبل ار دعا برای استجابت فوری دعا,اسم های اعظم خدا برای حاجت روایی,اسامی نامهای خدا قبل از دعا برای مستجاب شدن دعاها,استجابت دعاها با نام های زیبای خدا,اسماء الله جهت اسجابت دعا,روش سریع استجابت دعا,چکار کنیم دعاهایمان سریع استجابت شوند ؟

دعا کردن و طلب حاجت نمودن از خداوند آدابی دارد که رعایت این آداب استجابت دعا را نزدیک تر مینماید . احادیث و روایات بسیاری در مورد روشهای دعا کردن وجود دارد . در یکی ازین روایات آمده است ذکر هشت اسم از اسامی خداوند قبل از دعا سبب استجابت دعا میگردد .

این هشت اسم خدا را قبل از دعاهایتان بگویید تا اجابت شوید .رسول خدا فرمود برای خدا هشت اسم است كه در ساق عرش و قلب خورشید و در بهشت و درخت طوبی نوشته شده هركس قبل از دعا بگوید مستجاب می شود و آن هشت اسم این است:

یا دائِمُ,یا حَیُّ, یا وتْرُ, یا فردُ, یا اَحدُ, یا قَویُّ, یاقَدیمُ, یا قاد

اسم مبارک <الله> 980 بار درقرآن کریم امده است که همه صفات جلال و جمال و کمال در این اسم جمع شده است و اختصاص به ذات مقدسه الهی دارد.پس هر گاه <الله> گفته شود گویا همه اسما حسنی گفته شده است.

حضرت علی(ع) میفرماید: هرکس 100 ایه از ایات قران را از هر جا که باشد قرائت کند وبعد از ان هفت بار یا الله بگوید ،اگر بر سنگی دعا کند هر اینه خداوند تبارک وتعالی ان را بشکافد.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 13 شهريور 1397 ساعت: 11:01