بهترین دعا برای زیاد شدن رزق و روزی از امام صادق (ع) | بلاگ

بهترین دعا برای زیاد شدن رزق و روزی از امام صادق (ع)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دعایی سریع الاجابه و تضمینی و مجرب مخصوص افزایش رزق و روزی از حضرت صادق (ع) . این دعا از دعاهای قوی و موثر برای زیاد شدن رزق و روزی می باشد .

<strong>بهترین</strong> دعا <strong>برای</strong> <strong>زیاد</strong> شدن رزق و <strong>روزی</strong> از <strong>امام</strong> <strong>صادق</strong> (ع)
بهترین دعا برای زیاد شدن رزق و روزی از امام صادق (ع)

بهترین دعا برای زیاد شدن رزق و روزی از امام صادق (ع),دعای رزق و روزی,قویترین دعای رزق و روزی,دعای معتبر رزق و روزی,دعای تضمینی رزق و روزی,دعای نایاب مخصوص رزق و روزی,دعای بسیار موثر جهت روزی,دعای امام صادق مخصوص زیاد شدن روزی,طلسم رزق و روزی

معاویة بن عمار می گوید : از امام صادق علیه السلام خواستم که برای زیاد شدن #رزق به من دعایی یاد دهد. آن حضرت این دعا را به من یاد داد . و من برای زیاد شدن رزق بهتر از این دعا ندیدم . دعا این است :

«اللَّهُمَّ ارْزُقْنِي مِنْ فَضْلِكَ الْوَاسِعِ الْحَلَالِ الطَّيِّبِ‏ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَيِّباً بَلَاغاً لِلدُّنْيَا وَ الْآخِرَةِ صَبّاً صَبّاً هَنِيئاً مَرِيئاً مِنْ غَيْرِ كَدٍّ وَ لَا مَنٍّ مِنْ أَحَدِ خَلْقِكَ إِلَّا سَعَةً مِنْ فَضْلِكَ الْوَاسِعِ فَإِنَّكَ قُلْتَ‏ وَ سْئَلُوا اللَّهَ مِنْ فَضْلِهِ‏ فَمِنْ فَضْلِكَ أَسْأَلُ وَ مِنْ عَطِيَّتِكَ أَسْأَلُ وَ مِنْ يَدِكَ الْمَلْأَى أَسْأَلُ»

اصول کافی ج 2 ص 550

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 26 شهريور 1397 ساعت: 7:01