کارشناسی علامت جوغن های متصل به هم بر روی تخته سنگ در گنج و دفینه یابی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کارشناسی, علامت, جوغن, های متصل, به هم بر روی تخته, سنگ در گنج و دفینه, یابی,

در این بخش از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی, علامت, جوغن, های متصل, به هم بر روی تخته, سنگ در گنج و دفینه, یابی, را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و کارشناسی, و رمزگشایی جوغن, های متصل, به هم که بر روی تخته, سنگی وجود دارد . اگر چند جوغن, متصل, به هم روی تخته, سنگی مشاهده کردید این موضوع هیچ ربطی به سنگ دوربین ندارد . در ادامه از سایت دعاگو با تفسیر و کارشناسی, و رمزگشایی چند جوغن, متصل, به هم بر روی تخته, سنگ صاف در گنج و دفینه, یابی, و باستان شناسی درخدمت شما هستیم …

 کارشناسی,  علامت,  جوغن, های  متصل, به هم بر روی  تخته, سنگ در گنج و  دفینه,  یابی,
کارشناسی, علامت, جوغن های متصل به هم بر روی تخته سنگ در گنج و دفینه, یابی,

کارشناسی علامت, جوغن های متصل به هم بر روی تخته سنگ در گنج و دفینه, یابی,,جوغن های متصل به هم در گنج یابی,جوغن های متصل روی تخته سنگ,کارشناسی چند جوغن متصل به هم در دفینه,معنی و مفهوم جوغن متصل به هم در باستان شناسی,رمزگشایی جوغن متصل به هم در دفینه و گنج,جوغن های متصل به هم در گنج یابی نشانه چیست ؟

دوستان درمورد جوغن های متصل باید بدونید اگر روی تخته سنگی جوغن های به شکل تصویر مورد نظر مشاهده کردید این ربطی به سنگ دوربین و این موارد نداره این نماد دقیقا حالت حفاری را برای رسیدن به نقطه مورد نظر در عمق رو به شما نشون داده یعنی با پیدا کردن نقطه کارو باید بعد از سه متر چنین تغییر جهتی برای رسیدن به نقطه اخر داشته باشید حالا باید به حالت جوغن دومی دقت کرد به دیواره جوغن و سقفش،چون احتمال اینکه دقیقا برعکس راهنمای کرده باشه هست.

مراقب گمراه کنندها باشید.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 21:21

close
تبلیغات در اینترنت