چگونه از کائنات کمک بخواهیم – کشف حقایقی از کائنات جهت رسیدن به اهداف و آرزوها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چگونه, از کائنات,, کمک بخواهیم, – کشف حقایقی, از کائنات,, جهت رسیدن, به اهداف, و آرزوها,

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com چگونه, از کائنات,, کمک بخواهیم, – کشف حقایقی, از کائنات,, جهت رسیدن, به اهداف, و آرزوها, را برای شما عزیزان قرار دادیم . نحوه کمک گرفتن از کائنات,, یا همان چرخه خلقت برای رسیدن, به آرزوها, و اهداف, و خواسته ها چگونه, است ؟ روش نوشتن نامه به کائنات,, برای رسیدن, به خواسته ها و آرزوها, . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با توضیحات و اطلاعاتی درباره کائنات و چگونگی کمک گرفتن از کائنات برای رسیدن, به خواسته و آرزو …

 چگونه, از کائنات کمک  بخواهیم, - کشف  حقایقی, از کائنات جهت  رسیدن, به  اهداف, و  آرزوها,
چگونه, از کائنات کمک بخواهیم, – کشف حقایقی, از کائنات جهت رسیدن به اهداف, و آرزوها,

چگونه, از کائنات کمک بخواهیم, – کشف حقایقی, از کائنات جهت رسیدن به اهداف, و آرزوها,کمک گرفتن از کائنات برای رسیدن به اهداف,چگونگی کمک خواستن از کائنات,کشف حقیقت هایی از کائنات,روش یاری و کمک خواستن از کائنات,کمک از کائنات برای رسیدن به اهداف و خواسته ها,یاری خواستن از کائنات,کمک گرفتن از کائنات,کائنات چه چیزهایی هستند ؟,چرخه خلقت یا همان کائنات

کائنات که شامل تمام هستی در اطراف ما هستند نیز بخشی از چرخه خلقت می باشند که خداوند برای خدمت به نوع انسان آفریده، اما شاید کمک گرفتن از کائنات برای ما جا نیفتاده باشه و دید جامعی نسبت به این موضوع نداشته باشیم. در این نوشتار به دنبال کشف حقایقی, از کائنات هستیم.

در همین ابتدا نباید فراموش کنیم که برای رسیدن به تمام اهداف و آرزوهایمان ابتدا باید از شرایط کنونی رضایت داشه باشیم، چرا که رضایت یک خصیصه مثبت است و نارضایتی یک خصیصه منفی است و متاسفانه کائنات خصایص منفی را سریعتر جذب می کنند، پس در یک فضای پر از ناامیدی؛ آیا جایی برای رسیدن به آرزوها و اهدافمون باقی می مونه، خیر زیرا هر اونچه توسط کائنات جذب شده فقط و فقط انرژِی منفی بوده است، پس شما منتظر همون ها هم باید باشید.

در حقیقت برای رسیدن به اهداف و آرزوهایمان باید در مسیری قرار بگیریم که ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه ما در یک سو قرار گیرند و هر دو تمنای یک آروز و هدف را داشته باشند، بعنوان مثال زمانیکه شما از عملکرد فردی ابراز رضایتمندی می کنید، اون فرد بر تلاش خود اضافه کرده و سعی می کنه تا بیشتر حس رضایتمندی شما رو جامه عمل بپوشونه، پس فراموش نکنید تفکر مثبت اندیشی نتیجه ده ها تحقیق روانشناسی در جهان می باشد.

در واقع قانون جذب با احساس شادی و رضایتمندی قوت می گیره، پس بخند که خنده بر هر درد بی درمان دواست.

مراحل کمک گرفتن از کائنات….

در قالب یک نامه که دارای شرایط زیر باشد، هدفمون رو مطرح می کنیم.

نام فرستنده:
نام گیرنده:
مقصد:

گام نخست؛ بیان خواسته به طور واضح

مگر می شود شما به یک فروشگاه بروید و بدون اینکه بتونید خوب منظورتون رو برسونید، دست پر و راضی برگردید، مسلما نه، پس آروز و یا هدف خود را خیلی واضح و جامع به کائنات بفرستید.

گام دوم؛ تمرکز بر روی خواسته

با استفاده از قوه تخیل تا می تونید اهدافتون رو جامه عمل بپوشانید و خودتون رو در اون موقعیت تجسم کنید.

گام سوم؛ رها کردن نامه پس از ارسال

زمانیکه نامه نوشته شد به صورت فرضی ارسال کنید و دیگر نه نگران باشید و نه فکر منفی کنید، فقط منتظر پاسخ مثبت از کائنات باشید.

گام چهارم؛ دوری جستن از افکار منفی

یه سری راه ها مثل ورزش یوگا، تای چی و تمرکز بر تنفس به شما کمک می کنه تا ذهنتون از هر چی فکر منفی دور بمونه، در این مرحله هم باید از تمام نگرش ها و تصوراتی که بار منفی دارند دور باشید.

گام ششم؛ مقدمات پاسخ مثبت را فراهم کنید

فرض کنید که در صدد خریدن یک ماشین هستید، پس جای سوئیچی خود را بخرید و جای پارک ماشین را فراهم کنید.

گام هفتم؛ هدایت انرژی

تصور کنید که از کائنات خواسته اید تا به یک شغل خوب که آرزوش رو دارید، برسید، اما در همین حال مدام از کلمات منفی و افکار منفی استفاده می کنید و می گویید من می دونم سخته، منو قبول نمی کنند و ….. همه اینها موجب می شه که بین تمرکز و بیان شما تناقض وجود داشته باشه.

گام هشتم؛ قدردان باشید

با انرژی و افکار مثبت منتظر دریافت نتیجه باشید و برای رسیدن به اهدافتون تلاش کنید و هر چقدر بیشتر قدردان دارایی هاتون باشید و حس رضایت داشته باشید مطمئن باشید پاسخ مثبت تری از سوی کائنات دریافت خواهید کرد.

کلام آخر؛ باور کائنات

یقین بدونید و باور داشته باشید همین کائنات که شامل ابر، آسمان، زمین، کهکشان ها، درختان و …. هستند همه و همه به اذن خداوند برای مقصودی در این جهان بوجود آمده اند، مگر نمی بینید که کشتی های تجاری در دریا رفت و آمد می کنند تا زندگی بشر رونق بگیره، مگر حواستون نیست که از آسمان بارون می باره تا بشر آب برای حیات داشته باشه، آفتاب وجود داره تا ما ازش انرژی بگیریم، پس کمک گرفتن از کائنات عجیب و غیر قابل باور نیست، اونها هستند برای اینکه ما به اهداف و آروزهایمان برسیم.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت: 22:28

close
تبلیغات در اینترنت