کارشناسی نشانه نشیمنگاه یا منبر یا تخت پادشاهی در گنج و دفینه یابی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کارشناسی, نشانه, نشیمنگاه, یا منبر, یا تخت پادشاهی, در گنج و دفینه, یابی,

در این بخش از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی, نشانه, نشیمنگاه, یا منبر, یا تخت پادشاهی, در گنج و دفینه, یابی, را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و کارشناسی, و تفسیر آثار و علائم و نشانه, های سنگ پله مانند یا نشیمنگاه, یا منبر, و تخت پادشاهی, در گنج یابی, و دفینه, یابی, و باستان شناسی . نشیمنگاه, و منبر, در گنج یابی, نشانه, چیست ؟ تفسیر علائم و نماد سنگ پله و تخت پادشاهی, در دفینه, یابی, . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با کارشناسی, و تفسیر آثار و نماد و علامت منبر, و تخت پادشاهی, در گنج یابی …

 کارشناسی,  نشانه,  نشیمنگاه, یا  منبر, یا تخت  پادشاهی, در گنج و  دفینه, یابی
کارشناسی, نشانه, نشیمنگاه, یا منبر یا تخت پادشاهی در گنج و دفینه, یابی

کارشناسی نشانه نشیمنگاه یا منبر یا تخت پادشاهی در گنج و دفینه یابی,کارشناسی منبر در گنج یابی,تفسیر نشانه تخت پادشاهی در دفینه یابی,علامت سنگ پله در گنج یابی,نماد و نشانه نشیمنگاه در گنج و دفینه,معنی و مفهوم نشانه منبر و تخت در گنج یابی,سنگ شبیه منبر و تخت شاهی در گنج یابی نشانه چیست ؟

درمورد تصویر بالا و تفسیر چنین مواردی باید دانست که نشان نشیمنگاه یا منبر ، تخت شاهی، که دارای پله هستند دقیقا مثل نشیمنگاه یک حاکم که درون کاخهای مجلل وجود داشتند که با وارد شدن درون سالن اصلی و درانتها محل نشستن شخص مهم قرار داشته که با دوتا سه پله به محل نشستن منتهی میشده .

خب دو گمانه میشه برای این نماد زد که یک چون جای دودسته دارد و پلهابه تعداد فرد هستن پس ما در انتها به یک گام دیگر برای کامل کردن کار نیاز داریم .یعنی چهار پله. و این یعنی باید به مسیر همون پله برای کاوش ادامه داد یعنی دقیقا محلی که با پایین اومدن از پله گام گذاشته میشود.

ولی اگر تعداد پلها چهار عدد بود این یعنی کار تکمیل و نماد کامل است ودراون موقع روبروی نماد باید سنگچین یا تل و تومولوسی وجود داشته باشد.

گمانه بعد حالت اشارگی پشت و نیم دایره بودن پشت تکیه گاه هست که خود ایجاد رخی کرده که به پشت اشاره کرده برای برسی و رسیدن به نقطیه کار.یعنی مقبره بسیار مهم شاهی

بنده خودم شخصا اولویت کارو به تفسیر اول میدم که اصولیتر است.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت: 22:28

close
تبلیغات در اینترنت