ذکر و دعای مجرب برای رسیدن رزق و روزی از جایی که گمان نداری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ذکر و دعای, مجرب, برای, رسیدن, رزق و روزی, از جایی, که گمان, نداری,

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ذکر و دعای, مجرب, برای, رسیدن, رزق و روزی, از جایی, که گمان, نداری, را برای, شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای, بسیار مجرب, و قوی برای, به دست آوردن رزق و روزی, از جایی, که گمان, نبرید . این دعا از قوی ترین و مجرب, ترین دعاهای قرانی به جهت رسیدن, رزق و روزی, از غیب می باشد و در این زمینه بسیار قوی و سریع الاجابه می باشد . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با بهترین و سریع ترین دعای, مخصوص رزق و روزی, …

ذکر و  دعای,  مجرب,  برای,  رسیدن, رزق و  روزی, از  جایی, که  گمان,  نداری,
ذکر و دعای, مجرب, برای, رسیدن, رزق و روزی از جایی, که گمان, نداری,

ذکر و دعای مجرب برای رسیدن, رزق و روزی از جایی, که گمان, نداری,,ذکر و دعای رزق و روزی,دعای سریع الاجابه مخصوص رزق و روزی,دعای تضمینی برای بدست آوردن روزی,دعای رسیدن رزق از غیب,دعای تضمینی و قوی جهت کسب روزی و رزق,بهترین دعای بدست آوردن رزق و روزی فراوان

هر کس در وقت صبح،قبل از تکلم سه بار آیه زیر را بخواند،روزی او ازجایی که گمان نمی کند می رسد:

«بِسمُ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم،رَبَّنَا أَنزِل عَلَینَا مَائِدَةً مِنَ السَّماءِ تَکُونُ لَنا عِیداً لِاَوَّلِنَا وَ آخِرِنَا وَ آیَةً مِنکَ وَ ارزُقنَا وَأَنتَ خَیرُ الرَّازِقینَ»

(الصحیفة المهذیة،ص333)

**************************************

ختم سوره واقعه جهت وسعت رزق :

جهت وسعت رزق ومعيشت از شب شنبه ، هر شب سه بار سوره مباركه واقعه را بخواند وشب جمعه 8مرتبه بخواند واين عمل را پنج هفته بجاي آورد وقبل از هر بار خواندن سوره اين دعا را بخواند:

اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَيِّباً مِنْ غَيْرِ كَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَيْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِيحَتِين الفَقرا وَالدِّينِ وَاِدْفَعْ عَنِّي هَذَيْنِ بِحَقِّ الامَامِيْن الحسن وِالحُسَين بِرَحْمَتِكَ ياارحم الراحمين . فرموده اند اين ختم تاثير عجيبي دارد .

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 5:43

close
تبلیغات در اینترنت