اطلاعات و مطالبی مفید درباره قانون کیهانی یا قوانین حاکم بر جهان هستی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اطلاعات, و مطالبی, مفید, درباره, قانون, کیهانی, یا قوانین, حاکم, بر جهان, هستی,

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com اطلاعات, و مطالبی, مفید, درباره, قانون, کیهانی, یا قوانین, حاکم, بر جهان, هستی, را برای شما عزیزان قرار دادیم . جهان, آفریش و جهان, هستی, به چه صورتی مدیریت و رهبری می شود ؟ قوانین, حاکم, بر جهان, هستی, چه قوانین,ی هستند ؟ جهان, هستی, با چهار قانون, کیهانی, مدیریت می شود که شامل قانون, جذب و قانون, خلا و قانون, کارما و قانون رهایی می باشد . به وسیله این چهار قانون کیهانی, جهان هستی, هدایت و رهبری می شود …

 اطلاعات, و  مطالبی,  مفید,  درباره, قانون  کیهانی, یا  قوانین,  حاکم, بر جهان هستی
اطلاعات, و مطالبی, مفید, درباره, قانون کیهانی, یا قوانین, حاکم, بر جهان هستی

اطلاعات, و مطالبی, مفید, درباره, قانون کیهانی یا قوانین حاکم, بر جهان هستی,قانون کیهانی,قوانین حاکم بر جهان هستی,جهان هستی به وسیله چه قوانین مدیریت و رهبری می شود ؟,قوانین جهان هستی چند تا هستند ,قانون رهایی و قانون جذب از قوانین کیهانی,قانون کارما و قانون خلا از قوانین جهان هستی,قانون کیهانی چیست ؟,درک بهتر قوانین حاکم بر جهان هستی

این جهان بنا بر یک سیستم واحد و قوانینی که خداوند برای آن وضع کرده است هدایت و رهبری می شود هم اکنون من تعدادی از این قوانین و نحوه ی کار ان ها را برای شما ذکر میکنم .

۱ : قانون جذب : به نوعی می توان آن را مولد همه ی قوانین دانست ، به این منظور است که شما به هرآنجه توجه کنید و تمرکز خود را برروی آن معطوف نماییدهمان را در زندگی خود احساس خواهید نمود.کمی بیشتر بخواهم در مورد این قانون برای شما توضیح بدهم این است که اگر جهان را مانند چند مدار مختلف در نظر بگیرید شما در همه حال در حال فرستادن فرکانس به جهان هستید و بنا بر این فرکانس ها در مدار های مختلف قرار میگیرد که در هر کدام از این مدار ها اتفاقات و شرایطی خاص برای شما وجود دارد.به طور کل شما به هر آنچه توجه کنید و تمرکز کنید ماهیت آن را در زندگی خود به وجود خواهید آورد برای آشنایی بیشتر با این قوانین به فایل قانون جدب چیست و جهان مانند آینه رجوع کنید تا بیشتر با این مسئله آشنا بشوید.

۲ : قانون کارما : بازخورد هرآنچه که می اندیشید به سوی شما باز خواهد گشت . شما کوهی را فرض کنید اگر شما به جلوی این کوه رفته و چیزی را بگویید این گوه مانند همان را به خود شما باز خواهد گرداند. افکار شما مانند صدای شما که به سوی کوه می رود می مانند و شرایط و اتفاقاتی که برای شما رخ می دهد مانند بازخوردی است که کوه به شما می دهد یعنی همان صدای خودتان.

۳: قانون خلاء : شما برای هر چه که میخواهید به دست بیاورید باید جایی را برای آن بگشایید ، به عنوان مثال روند افزایش ثروت شما متوقف شده است این در حالی هست که حساب های بانکی شما زیاد شده است و در ان مقدار پول زیادی خوابیده است و شما ترس استفاده از ان ها را دارد.همین امر باعث توقف روند ثروت شما می شود.شما یک لیوان آب را متجسم شوید اگر آب داخل این لیوان پس از مدتی استفاده نشود گندیده خواهد شد وغیرقابل استفاده همچنین مانع ورود آب جدید به داخل لیوان پس شما می بایست آب داخل آن را استفاده نمایید تا جا برای آب جدید باز بشود.

۴:قانون رهایی : اگر شما تمام عوامل رسیدن به خواسته ی خود را انجام داده اید دیگر نگران نلباشید از به دست آوردن آن ، خواسته ی خود را به خداوند بسپارید و سپس آن را رها نمیااید همین امر باعث می شود تا خداوند و تمام کائنات دستبه کار شوند تا خواسته ی شما متجلی بشود.

به عنوان مثال شما فرض کنید تلویزیونی را از سایت دی جی کالا خریده اید ، و تمام کارهای به دست آوردن آن تلویزیون را انجام داده اید وهمچنین بهای رسیدن آن تلویزیون به خود را پرداخته اید ، در این حین دیگر شما نگران آن نیستید که تلویزیون کی به دست شما می رسد چرا که سایت به شما گفته است که به عنوان مثال ۴ الی ۷ رز دیگر.پس شما در این مدت مداوم با سایت تماس نمی گیرید که چرا تلویزیون به دست من نرسیده یا … . قانون رهایی هم مانند همین می باشد شما خواسته ی خود را رها میکنید و به خداوند می سپارید و نگران هم نیستید چرا که میدانید خداوند آن را به شما خواهد داد.

قانون نظم : یعنی آنکه در هر چیزی نظمی وجود دارد ، این جهان بر اساس یک نظم مشخص بنا شده است پس شما اگر می خواهید به خواسته ی خود دست پیدا کنید می بایستبا این نظم هماهنگ بشوید.یک فرد بی نظم وقتی در مجموعه منظمی زندگی می کند اولین صدمه و لطمه را به خودش می زند .

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 5:43

close
تبلیغات در اینترنت