کارشناسی علامت تندیس شتر نشسته دو کوهان به همراه شیار و جوغن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

کارشناسی, علامت, تندیس, شتر نشسته, دو کوهان, به همراه, شیار, و جوغن,

در این بخش از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی, علامت, تندیس, شتر نشسته, دو کوهان, به همراه, شیار, و جوغن, را برای شما عزیزان قرار دادیم . تفسیر و رمزگشایی آثار و علائم و نشانه های شتر دو کوهان, دار و شیار, و جوغن, در گنج یابی و دفینه یابی . شتری که نشسته, است و دارای دو کوهان, نیز می باشد و همچنین شیار, و جوغن, هم بر روی آن وجود دارد …

 کارشناسی,  علامت,  تندیس, شتر  نشسته, دو  کوهان, به  همراه,  شیار, و  جوغن,
کارشناسی, علامت, تندیس, شتر نشسته, دو کوهان, به همراه, شیار, و جوغن,

کارشناسی, علامت, تندیس, شتر نشسته, دو کوهان به همراه, شیار و جوغن, کارشناسی, شتر نشته کوهان دار در گنج یابی, علامت, شتر نشسته دارای دو کوهان,شتر نشسته به همراه, شیار و جوغن,معنی و مفهوم شتر نشسته دارای دو کوهان,جوغن موجود بر روی تندیس, شتر در گنج یابی,نماد و نشانه شتر نشسته در دفینه یابی,شتر دارای دو کوهان در گنج و دفینه

تفسیر نماد شتر نشسته ۲کوهان و دارای شیار و جوغن : درمورد این نماد و این حالت شتر دقت کنید کسی که تندیسو ساخته دقیقا با شیار موجود بین دو کوهان، و همینطور وجود دو برجستگی کوهان بی شک میخواد مطلبی رو اثبات کنه و یا رخی که در پشتگردن رو کوهان کار شده.

این دوکوهان اصلا ربطی دو تل خاکی نداره خط بین دو شیار ، تک جوغن روی کوهان، چشم خود شتر، خط کشیدیه دهان رخ، و تک سنگو برجستگی کنار نماد گواه بر این داره که نیاز به حرکت نیست. وهمینطور نشستن و دیده نشدن دست و پا نماد خود یعنی ایست.

اگر گردن کشیده و سربه بالا بود تفسیر متفاوت میشده. پس نقطه کاوش این نماد دقیقا کنار خود نماد در کنار تک سنگ موجود در عمق بالای هشت متر وجود دارد این نماد دارای سربار میباشد. و همینطور در کنار تل به دلیل ایجاد رخ روی کوهان قبری مهم نیز وجود داره که بی ارتباط با صاحب نماد و مال نیست.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 5:43

close
تبلیغات در اینترنت