دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها

ساخت وبلاگ
چکیده : دعای و بسیار و مجرب و و تضمینی و برای و برآورده و شدن تمام و حاجت و ها و خواسته و ها در این... با عنوان : دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها بخوانید :

دعای و بسیار و مجرب و و تضمینی و برای و برآورده و شدن تمام و حاجت و ها و خواسته و ها

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای سریع الاجابه و تضمینی و بسیار مجرب برای روا شدن حاجت ها و برآورده شدن خواسته ها و رسیدن به آرزوها . این دعا از قوی ترین و مجرب ترین دعاهای قرآنی مخصوص برآورده شدن همه حاجت ها می باشد و در این زمینه بسیار موثر و تاثیرگذار می باشد . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با بهترین و سریع ترین ذکر و دعای مخصوص حاجت گرفتن …

دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها
دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها

دعای بسیار مجرب و تضمینی برای برآورده شدن تمام حاجت ها و خواسته ها,بهترین دعای برآورده شدن حاجت,قوی ترین دعای مخصوص حاجت روایی,دعای تضمینی جهت حاجت گرفتن,دعای سریدن به خواسته,دعای براورده شدن آرزوها,سریع ترین دعای حاجت روایی,دعای فوق العاده قوی برای حاجت گرفتن,دعای رسیدن به تمام حاجت ها

پنجشنبه یا جمعه(روز یا شب) رو به قبله در ابتدا فاتحه رو می خونید و شروع به خواندن سوره ی انعام میکنید تا ایه ی ((مثل مااوتی رسل الله))

سپس بر می خیزید و دو رکعت نماز حاجت به این صورت می خوانید:

در هر دو رکعت حمد ۷ مرتبه وسپس ایه الکرسی ۷ مرتبه وسورهی کوثر نیز ۷ مرتبه .بعد از اتمام نماز سوره را از ((الله اعلم حیث….(تا اخر سوره) )) می خوانید.انگاه سر به سجده می گذارید و۷۰ (هفتاد)مرتبه می گویید:”لااله الله محمد رسوال الله ” وملتمسانه از ذات باریتعالی حاجت بطلبید .محال است که رد حاجت شوید.

این از دعاهای بسیار مجرب است

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 2:37