دعای طلب فرزند – دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود

ساخت وبلاگ
چکیده : دعای و طلب فرزند و و – دعا برای و زنی که فرزند دار نمی شود در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی... با عنوان : دعای طلب فرزند – دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود بخوانید :

دعای و طلب فرزند و و – دعا برای و زنی که فرزند دار نمی شود

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دعای طلب فرزند – دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود را برای شما عزیزان قرار دادیم . دعای سریع الاجابه و بسیار مجرب و تضمینی برای بچه دار شدن و فرزند دار شدن . چنانچه زنی باردار و صاحب فرزند و بچه نمی شود این دعا در زمینه فرزند دار شدن بسیار تاثیرگذار وئ معتبر می باشد . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با بهترین دعای مخصوص طلب فرزند و جهت بچه دار شدن زنی که فرزند دار نمی شود …

دعای طلب فرزند - دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود
دعای طلب فرزند – دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود

دعای طلب فرزند – دعا برای زنی که فرزند دار نمی شود,دعای قوی برای طلب فرزند,بهترین دعای مخصوص طلب فرزند,دعای سریع الاجابه طلب فرزند,دعا برای زنی که بچه دار نمی شود,دعای بچه دار شدن سریع و فوری,دعای فرزند دار شدن تضمینی,دعای سریع الاجابه و تضمینی فرزند دار شدن,قوی ترین دعای فرزند دار شدن,سریع ترین دعای بچه دار شدن,طلسم باردار و حامله شدن زن نازا

اگر زنی را فرزند نشود این آیات را بر

دو کاغذ بنویسند.
یکی بر بازوی زن بسته شود.
دیگری را شسته زن و مرد با هم بخورند.
سپس هم بستر شوند.
فرزند به هم خواهد رسید اگر چه که عقیم باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم يَا يَحْيَىٰ خُذِ الْكِتَابَ بِقُوَّةٍ وَآتَيْنَاهُ الْحُكْمَ صَبِيًّا

سوره مبارکه مریم آیه ۱۲

منبع : تسهیل الدواء ص 315 (صفحه مقابل)

***********************************************

دعای بچه دار شدن از امام سجاد (ع)

امام سجاد (ع) این دعا را برای بچه دار شدن، کسب مال و ثروت و طلب خیر دنیا و آخرت مفید می دانند: قبل از دعا آیات 10 الی 12 سوره نوح را بخوانید:

«فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ إِنَّهُ کانَ غَفَّاراً. يُرْسِلِ السَّماءَ عَلَيْکُمْ مِدْراراً. وَ يُمْدِدْکُمْ بِأَمْوالٍ وَ بَنينَ وَ يَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَ يَجْعَلْ لَکُمْ أَنْهاراً»

سپس دعای زیر را 70 مرتبه بخوانید و به اجابت دعای خود و تفضل و لطف و رحمت خداوند امیدوار باشید:

«رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَرِثُنِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ مَوْتِی وَ اجْعَلْهُ خَلَفاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ».

اگر هفتاد بار خواندن همه دعا برایتان مشکل است، دعا را یک بار بخوانید و هفتاد بار استغفار کنید.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 2:37