ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین

ساخت وبلاگ
چکیده : ختم مجرب و چهل روزه و برای و افزایش و روزی و و ثروت و و ادای و قرض و دین در این بخش از سایت ذ... با عنوان : ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین بخوانید :

ختم مجرب و چهل روزه و برای و افزایش و روزی و و ثروت و و ادای و قرض و دین

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین را برای شما عزیزان قرار دادیم . ختم سریع الاجابه و بسیار مجرب و تضمینی برای زیاد شدن رزق و روزی و ادای تضمینی دین و قرض . این ختم از قوی ترین و مجرب ترین ختومات قرآنی به جهت افزایش رزق و روزی و ثروت و پرداخت قرض و بدهی می باشد و در این زمینه بسیار مجرب و تاثیرگذار می باشد . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با بهترین و قوی ترین ختم برای زیاد شدن رزق و روزی و ثروت و دادن قرض و دین …

ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین
ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین

ختم مجرب چهل روزه برای افزایش روزی و ثروت و ادای قرض و دین,ختم قوی برای افزایش رزق و روزی,ختم قرآنی مخصوص زیاد شدن روزی,ختم سریع الاجابه برای افزایش ثروت,ختم چهل روزه مخصوص ادای دین و قرض,ختم قوی و مجرب برای پرداخت قرض و بدهی,ختم معتبر جهت ادای سریع دین و قرض,بهترین ختم برای رزق و روزی

سلام به همه عزیزان وقت همتون به خیر.دوستان عزیز در این پست چله ای رو برای شما عزیزان قرار میدم که باعث ثروت و افزایش روزی و ادای تمام قرض خواهد شد.همانطور که از امام صادق (ع) منقول است: هر كس این ختم را روز یا شبش بخواند خدا معیشت او را اصلاح فرماید و او را رزق وسیعی عنایت نماید.

آداب ختم:

این ختم همانند ختم های دیگه آدابی دارد که باید توجه کامل به اداب آن داشت

1 – دائم الوضو بودن
2 – در این چهل روز ترک نماز نکنید
3- ترک گناه
4 – باید نیت کنید و یتیمی را در نظر بگیرید و از این به بعد اول هر ماه مبلغی را به حسابش واریز کنید.حال میخواهد ماهی هزار تومان باشد یا ماهی یک میلیون. هر مبلغی که در وسع شما هست در ماه به حسابش واریز کنید.
5-بعد از نماز صبح دو رکعت نماز گشایش بخوانید و 7 بار ایه اول سوره فتح(بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُبِينًا) را بخوانید.
این 5 مورد آداب این ختم هستند که باید رعایت کنید.در غیر اینصورت نتیجه ای برای شما حاصل نخواهد داشت.

شما به مدت40روز باید روزی یک بار سوره زاریات را بخوانید کہ دقیقا60آیه هست این سوره را در هر ساعت از روز که وقت دارید بخوانیدواگر میخواهید این ختم شما قوی تر نتیجه دهد سعی کنید بعد از یکی از نماز های یومیه بخوانید.

خانم هائی که در عادت میوفتند در این چهل روز باید جلوی عادت خود را بگیرند در غیر این صورت ختم باطل میشود

عمل جماع مشکلی نیست وفقط باید سریعا غسل نمود وآن را موکول به فردا نکرد که ختم باطل میشود
از دیدن تصاویر مستهجن خود داری کنید

بخشندگی و کمک به نیازمندان چاشنی و باروت این چله هست که بینهایت و خیلی قدرتمندبرای شما عمل میکندکه نتیجه این چله شمارا مورد تائید موکلین این سوره قرار میده ومهرقبولی را برای شما میزنند پس خواهشا همه موارد رعایت گردد

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 20:26