سه هزار نام در سه نام – سه هزار نام خداوند رحمان

ساخت وبلاگ
چکیده : سه هزار و و نام در سه نام – سه هزار نام خداوند و رحمان و در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی د... با عنوان : سه هزار نام در سه نام – سه هزار نام خداوند رحمان بخوانید :

سه هزار و و نام در سه نام – سه هزار نام خداوند و رحمان و

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com سه هزار نام در سه نام – سه هزار نام خداوند رحمان را برای شما عزیزان قرار دادیم . سه هزار نام خداوند چیست ؟ از سه هزار نام خداوند رحیم و رحمان 1000 نام برای فرشتگان و 1000 نام برای پیامبران و 999 نام برای مردم شامل می شود . در ادامه از سایت دعاگو با 3000 نام خداوند رحمان آشنا خواهید شد …

سه هزار نام در سه نام - سه هزار نام خداوند رحمان
سه هزار نام در سه نام – سه هزار نام خداوند رحمان

سه هزار نام در سه نام – سه هزار نام خداوند رحمان,نام های خداوند,سه هزار نام خداوند,هزار نام برای فرشتگان,هزار نام برای پیامبران,999 نام برای امت ها,سه هزار نام خداوند در سه نام,نام های نیکوی خداوند,نام های زیبای خدا,اسم خدا

منقول است که: خداي مهربان سه هزار نام دارد، ۱۰۰۰ نام مخصوص فرشتگان ۱۰۰۰ نام مخصوص پيامبران و ۹۹۹ نام مربوط به امت‌هاست. خداي رحمان از۳۰۰۰ نام يك نام را خاص خود قرار داده و هيچ ملك و حتی پیامبری از آن خبر ندارد و اين اسم را مخزون سر مكنون گويند.

سیصد اسم از ۹۹۹ اسم كه سهم امت‌هاست در تورات اورده شده و ۳۰۰اسم در زبور سيصد نام در انجيل و ۹۹ نام در قران. نود و نه اسم در قرآن و چون امت محمد (ص) بهترين امت‌هاست مجموع معاني آن سه هزار نام را سه اسم خود كه در بسم الله الرحمن الرحيم (= الله، رحمن، رحيم) وجود دارد نهاده است و هر يك را به معناي هزار اسم خود قرار داده و به امت اسلام ارزاني داشته و هر امتی که این اسم و معانی ان را بداند انگار تمام نام های خدای مهربان را میداند.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت: 19:34