اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی

ساخت وبلاگ
چکیده : اهمیت و و ارزش و قبرهای و به شکل تپه در گنج یابی و و و دفینه و یابی در این بخش از سایت باستان ... با عنوان : اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی بخوانید :

اهمیت و و ارزش و قبرهای و به شکل تپه در گنج یابی و و و دفینه و یابی

در این بخش از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . بعضی قبرهای باستانی به شکل تپه  ساخته شده اند . برای تشخیص قبرهای به شکل تپه باید کاملا دقت کرد چون برخی از این تپه ها طبیعی هستند . در ادامه از سایت دعاگو همراه ما باشید با توضیحات و اطلاعاتی درباره قبرهای به شکل تپه در گنج و دفینه و باستان شناسی …

اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی
اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی

اهمیت و ارزش قبرهای به شکل تپه در گنج یابی و دفینه یابی,اهمیت قبرهای به شکل تپه در گنج یابی,ارزش قبرهای به شکل تپه در دفینه یابی,نحوه تشخیص قبرهای به شکل تپه,قبر شبیه به تپه در باستان شناسی,قبور به شکل تپه

دوستان قبور به شکل تپه وجود دارن اکثرا مثل تصویر بالا دور فضای اصلی کارو با سنگچین مشخص کردن و کاملا مشخص هست که فضای اصلی تپه در مرکز سنگچینی هست که دور و یا نیمه بالای تپرو مشخص کرده.

در قبور به شکل تپه ، درب رو گاها با سنگی ثابت با علامت ضربدر مشخص کردن که سمت شرق و گاهی غرب وجود دارد سرباری گاهی در این نوع تپه ها دیده و کشف شده به شکل خنجر و شمشیر و.. که در بالاتر از سقف مقبره در نهایت سه متری وجود دارد و بیشتر در سمت جنوب شرقی تپه کار گذاشته می شود که بسیار هم ارزشمند هستن.

اگر تپه ها بسیار بزرگ باشن خارج از قبری که در مرکز و در عمق تپه وجود دارد در شیب تپه سمت شرق مسیر طلوع خورشید قبور خدمت کاران صاحب تپه و قبر اصلی وجود دارن که عقیده به این بوده که نگهبان شخص مهم و تپه در دنیای پس از مرگ باشن که خودشون دارای اموال خوبی هستن.

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت: 19:34