کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی

ساخت وبلاگ
چکیده : کارشناسی و علامت و و نشانه و نعل اسب با جای میخ خالی و در گنج و دفینه و یابی و در این بخش از س... با عنوان : کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی بخوانید :

کارشناسی و علامت و و نشانه و نعل اسب با جای میخ خالی و در گنج و دفینه و یابی و

در این بخش از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی آثار و علائم و نشانه های نعل اسب با جای میخ خالی در گنج یابی و دفینه یابی و باستان شناسی .

کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی
کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی

کارشناسی علامت و نشانه نعل اسب با جای میخ خالی در گنج و دفینه یابی,نشانه نعل اسب در گنج یابی,علامت نعل اسب با جای میخ خالی,کارشناسی نشانه نعل اسب در دفینه یابی,معنی و مفهوم نعل اسب با جای میخ خالی در دفینه

نشان نعل اسب با جای میخ خالی : تفسیر نعل درسته که باید دهانه باز رو بررسی کرد ولی شما به جای میخ ها دقت کنید همشون پر یکی خالی و این یعنی کلا سیستم تفسیر تغییر میکنه و همینطور شیار روی نماد اگر همه میخ ها پر و یا خالی بودن شما در روبروی دهانه باز باید تخته سنگی تراش خرده ویا متفاوت با محیطو داشته باشید. حالا چون یک میخ متفاوت و به عنوان شاخص قرار گرفته یعنی مسیر بررسی جهت میخ متفاوت هست

نشان نعل اسب با جای میخ خالی چه تفسیری دارد؟

یعنی شش گام به سمت میخ متفاوت و عمق کار نهایت در سه تا چهار متری وجود دارد. نعل نشان از مالی سبک ولی با ارزش است صدرصد طلا موجوداست. گمانه بعد مسیر شیاری است که روی نماد قرار گرفته .اونشیار کوتاه یعنی دالانی درروبروی شیار وجود دارد چه طبیعی چه دستی البته نه در عمق بلکه روی زمین که با چیدمان چند سنگ بزرگ ایجاد شده .در انتهای دالان در کف مورد بررسی قرار بگیرد .

منبع : آلفا

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 8 دی 1397 ساعت: 17:56